PLAWI CUPERAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PLAWI CUPERAK

Dobrodosli na forum najlepse,najbolje i najpametnije zvezde
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 molimte odgovori milane

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
emilija
Milan :NOVI CLAN:
Milan :NOVI CLAN:



Broj poruka : 1
Datum upisa : 18.02.2008

molimte odgovori milane Empty
PočaljiNaslov: molimte odgovori milane   molimte odgovori milane Icon_minitimePon Feb 18, 2008 10:28 pm

zdravo milane Very Happy ja sam emilija od makedonija potocno od struga.ti cestitam na tvoite pesni i tvojata izvedba.jos uvek i nepoprljavlivo se najdobrite pesni sto sum gi cula do sega. flower i da znaes deka mnogu devojcina od makedonija te obozavaat a posebno od struga a i starite luge te obpozavaat. a jas najveke kiss i bi sakal da dojdes nekogas vo mojot grat i da se zapoznaeme Very Happy flower VOLIMTE STO BI SE REKLO NA SRPSKI i se nadevam deka ke mi vratis na ovaa poraka
Nazad na vrh Ići dole
elena
Milan :NOVI CLAN:
Milan :NOVI CLAN:



Broj poruka : 15
Godina : 30
Datum upisa : 02.01.2008

molimte odgovori milane Empty
PočaljiNaslov: Re: molimte odgovori milane   molimte odgovori milane Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 4:57 pm

Milanee i ja sam iz makdonija iz strumica ja sam ti bila na koncert. Sakam da mi daj tvoju adresu i e-mail i tel ja imam jednu tvoju domasnu adresu ali nisam sigurna dali je to i imam 3 broja telefona tvoih kad dodzis iz makedonija ili iz strumica pak hocu da se zapznamo licno. Ja sam ti dosla u hotelu ti si mi dao autogram i sam se slikala ali nije mi bio prijatno da ti poteram broj ili adresu. VOLIMMMMM TEEEEEEEEEEE KICAAAAAA
Nazad na vrh Ići dole
http://www.elena-manekenka.piczo.com
 
molimte odgovori milane
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» hey milane
» citaj milane
» citaj milane
» MILANE CAR SI SAMO TAKO NASTAWI

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PLAWI CUPERAK :: Milan Stankovic :: Pisite Milanu-
Skoči na: