PLAWI CUPERAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PLAWI CUPERAK

Dobrodosli na forum najlepse,najbolje i najpametnije zvezde
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 *Help!!!!I`ve got a problem!!!*

Ići dole 
+4
NiSlIjKa
Tasha'94
mimmica
Monika
8 posters
AutorPoruka
Monika
Milan :NOVI CLAN:
Milan :NOVI CLAN:
Monika


Broj poruka : 29
Datum upisa : 07.07.2007

*Help!!!!I`ve got a problem!!!* Empty
PočaljiNaslov: *Help!!!!I`ve got a problem!!!*   *Help!!!!I`ve got a problem!!!* Icon_minitimePet Jul 20, 2007 4:33 pm

Ma nemam ja....Ako imate neki problem....recite nam...nadam se da cemo vam nekako pomoci! confused
Nazad na vrh Ići dole
mimmica
Milan :NOVI CLAN:
Milan :NOVI CLAN:
mimmica


Broj poruka : 50
Godina : 30
Datum upisa : 11.07.2007

*Help!!!!I`ve got a problem!!!* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Help!!!!I`ve got a problem!!!*   *Help!!!!I`ve got a problem!!!* Icon_minitimePet Jul 20, 2007 7:12 pm

Ovo ti je stvarno bilo dobro......hehee...ive got a problem.. ma nemam ja...looda si Very Happy lol! sunny
Nazad na vrh Ići dole
Monika
Milan :NOVI CLAN:
Milan :NOVI CLAN:
Monika


Broj poruka : 29
Datum upisa : 07.07.2007

*Help!!!!I`ve got a problem!!!* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Help!!!!I`ve got a problem!!!*   *Help!!!!I`ve got a problem!!!* Icon_minitimePet Jul 20, 2007 8:15 pm

hahha..........ma jok nisam ja........... lol!
Nazad na vrh Ići dole
mimmica
Milan :NOVI CLAN:
Milan :NOVI CLAN:
mimmica


Broj poruka : 50
Godina : 30
Datum upisa : 11.07.2007

*Help!!!!I`ve got a problem!!!* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Help!!!!I`ve got a problem!!!*   *Help!!!!I`ve got a problem!!!* Icon_minitimeSub Jul 21, 2007 5:55 pm

ma ne ne.... Very Happy lol!
Nazad na vrh Ići dole
Monika
Milan :NOVI CLAN:
Milan :NOVI CLAN:
Monika


Broj poruka : 29
Datum upisa : 07.07.2007

*Help!!!!I`ve got a problem!!!* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Help!!!!I`ve got a problem!!!*   *Help!!!!I`ve got a problem!!!* Icon_minitimeNed Jul 22, 2007 4:30 pm

jaoo pa ovaj topik meni ce izgleda prvoj da posluzi......aj da vas vidim sta ce da vam bude savet
dopada vam se jedan de4ko ko je ono simpa,lep pametan nezan.........savrsen(na izgled izgleda)
dobijate poruku (savet)da se klonite od njega dok mozete jel` se ta neka tamo opekla pa da ne budem tako i samnom............na moje pitanje zasto odgovor je bio"duga pri4a" Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Tasha'94
Milan :NOVI CLAN:
Milan :NOVI CLAN:
Tasha'94


Broj poruka : 79
Godina : 30
Datum upisa : 07.07.2007

*Help!!!!I`ve got a problem!!!* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Help!!!!I`ve got a problem!!!*   *Help!!!!I`ve got a problem!!!* Icon_minitimeNed Jul 22, 2007 11:05 pm

otkrij tu "dugu pricu"
jaoj imam i ja problemaaa
ovako,bio je moj mobilni kod mioje sestre(i moja kartica u mom mobu)
i ona je poslala poruku svom nekom drugu nikoli(tj. htela je)al je slucajno poslala mom drugu koji se isto zove nikola.
napisala je(pazite sad,uzas)
"caos,sta ima,kako si?
ej,ovo te ne pitam zato sto sam zaljubljena u tebe,
vec samo zelim da budemo prijatelji"
i poslala je to mom drugu.kako ja njemu sad da izadjem pred oci?
Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
uzas,a znam da me nece nista pitati u vezi poruke,jer je takav,samo verujem da nikad
nece progovoriti sa mnom

HELP!!!
Nazad na vrh Ići dole
Monika
Milan :NOVI CLAN:
Milan :NOVI CLAN:
Monika


Broj poruka : 29
Datum upisa : 07.07.2007

*Help!!!!I`ve got a problem!!!* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Help!!!!I`ve got a problem!!!*   *Help!!!!I`ve got a problem!!!* Icon_minitimeNed Jul 22, 2007 11:22 pm

Tasha'94 ::
otkrij tu "dugu pricu"
jaoj imam i ja problemaaa
ovako,bio je moj mobilni kod mioje sestre(i moja kartica u mom mobu)
i ona je poslala poruku svom nekom drugu nikoli(tj. htela je)al je slucajno poslala mom drugu koji se isto zove nikola.
napisala je(pazite sad,uzas)
"caos,sta ima,kako si?
ej,ovo te ne pitam zato sto sam zaljubljena u tebe,
vec samo zelim da budemo prijatelji"
i poslala je to mom drugu.kako ja njemu sad da izadjem pred oci?
Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
uzas,a znam da me nece nista pitati u vezi poruke,jer je takav,samo verujem da nikad
nece progovoriti sa mnom

HELP!!!
auuuuuuuuuuuuu problem veliki........ne znam objasni mu da nisi ti to poslala i trazi svojoj sestri to da mu kaze i ona ako ne veruje..................ili jos bolje zovi ga na ovom forumu....da vidi ovaj post i bie mu jasno..... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NiSlIjKa
Milan :NOVI CLAN:
Milan :NOVI CLAN:
NiSlIjKa


Broj poruka : 55
Datum upisa : 07.07.2007

*Help!!!!I`ve got a problem!!!* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Help!!!!I`ve got a problem!!!*   *Help!!!!I`ve got a problem!!!* Icon_minitimeČet Jul 26, 2007 6:38 pm

objasni mu da nisi ti napisala,to bar nije tesko,ali ako ti ne veruje dovedi sestru da mu kaze,ali mislim posto ti je drug da ce da ti veruje jer je istina lol!
Nazad na vrh Ići dole
Tasha'94
Milan :NOVI CLAN:
Milan :NOVI CLAN:
Tasha'94


Broj poruka : 79
Godina : 30
Datum upisa : 07.07.2007

*Help!!!!I`ve got a problem!!!* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Help!!!!I`ve got a problem!!!*   *Help!!!!I`ve got a problem!!!* Icon_minitimePet Jul 27, 2007 12:30 pm

ma bre klinac,boli me @@@@ sta on misli,i sad je problem resen!bas me briga oce li mi verovati ili nece.....
ako ne veruje onda je pig
a ako veruje onda je king

eto Razz
Nazad na vrh Ići dole
LaFee
Milan :NOVI CLAN:
Milan :NOVI CLAN:
LaFee


Broj poruka : 14
Godina : 31
Datum upisa : 01.11.2007

*Help!!!!I`ve got a problem!!!* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Help!!!!I`ve got a problem!!!*   *Help!!!!I`ve got a problem!!!* Icon_minitimePon Nov 05, 2007 5:29 pm

Ja imam problem zwani NIKOLA! Elem,swidja(citaj:zaljubljena do usiju) mi se jedan Nikola iz moje skole,i primetila sam da se mota oko mene i da mi se smesi i cak me gleda u oci dok se osmehuje Wink ,ali tu je zaprawo problem jedna dewojka iz mog razreda(Tanja) kojoj se on swidja i muwa ga(a ona je BAS zgodna)i ja sam se raspitala i saznala da se njemu swidja Tanja(a kako i nebi?)i bas sam se razocarala kad je cak i trazio njen broj i izgleda da se dopisuju! Meni se STWARNO swidja i ne znam sta da radim u wezi swega toga,imam i njegow broj al se plasim da mu nesto posaljem... UPOMOC!!!
P.S. Sta znace ti njegwi pogledi? kako da mu pokazem da mi se zaista swidja?
Saznala sam i da Tanja poriche da se on njoj swidja i da nema nista sa njim,a prema meni se normanlo ponasa i cak prica sa mnom.Ona je takav licemer da je to strasno! Uwlakusha najobichnija,ali zgodna uwlakusha.... Mad
P.P.S. Sad sam josh pochela i da izbegawam Nikolu i ne izlazim na odmor ni u hodnik,jer ne zelim da pomisli da sam jadnica kojoj se swidja... Sad Ne mogu wishe owako!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad uskoro ce i raspust a ja ne zelim da prestanem da ga widjam! Molim was neka mi neko pomogne!


Poslednji izmenio dana Čet Nov 22, 2007 5:22 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
sweet_krasiva
Milan :ADMIN:
Milan :ADMIN:
sweet_krasiva


Broj poruka : 441
Godina : 30
Localisation : En Rebelde mundo...
Datum upisa : 02.07.2007

*Help!!!!I`ve got a problem!!!* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Help!!!!I`ve got a problem!!!*   *Help!!!!I`ve got a problem!!!* Icon_minitimeČet Nov 08, 2007 2:07 pm

LaFee ::
Ja imam problem zwani NIKOLA! Elem,swidja(citaj:zaljubljena do usiju) mi se jedan Nikola iz moje skole,i primetila sam da se mota oko mene i da mi se smesi i cak me gleda u oci dok se osmehuje,ali tu je zaprawo problem jedna dewojka iz mog razreda kojoj se on swidja i muwa ga(a ona je BAS zgodna)i ja sam se raspitala i saznala da se njemu swidja ta dewojka(a kako i nebi?)i bas sam se razocarala kad je cak i trazio njen broj i izgleda da se dopisuju! Meni se STWARNO swidja i ne znam sta da radim u wezi swega toga,imam i njegow broj al se plasim da mu nesto posaljem... UPOMOC!!!
P.S. Sta znace ti njegwi pogledi? kako da mu pokazem da mi se zaista swidja?
auuu...i to je problem...stvarno ne znam jer i ja imam isti takav problem ... : (
Nazad na vrh Ići dole
https://milanstankovic.forumsr.com
LaFee
Milan :NOVI CLAN:
Milan :NOVI CLAN:
LaFee


Broj poruka : 14
Godina : 31
Datum upisa : 01.11.2007

*Help!!!!I`ve got a problem!!!* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Help!!!!I`ve got a problem!!!*   *Help!!!!I`ve got a problem!!!* Icon_minitimeSub Nov 17, 2007 6:35 pm

Ako je ikako moguce da mi neko da neki sawet u wezi owoga jer je hitno! (owo powezite sa mojim gornjim postom).
Tanja ima decka ( cheers )ali muwa weliki broj momaka u mojoj skoli( Mad ),i izgleda da se wecina primila.... Rolling Eyes Nikola je trazio mojoj drugarici broj Tanjine najbolje drugarice,pretpostawljam da bi dosao do nje.Kad ga je pitala dal mu se Tanja swidja,rekao je da mu se ne swidja( cheers ) i da trazi njen broj tek da ima.A onda je rekao da mu se trenutno niko ne swidja i da nije zainteresowan za nju. Nikola pretpostawlja da mi se swidja al nista ne preduzima! Crying or Very sad Ocajna sam jer ne znam kako da reagujem na njegowe poglede. Znam da treba da mu pridjem prwa al se ne usudjujem jer se plasim sta ce da uradi. Embarassed Embarassed Embarassed
Molim was,POMAZITE!!!! Sad
Swe sam wise looda za njim i za njegowim zelenim ocima Exclamation Trudim se da ga izbrisem al cim ga widim u meni se (opet!) pojawi neko osecanje i stalno mi je u glawi njegow caroban osmeh Rolling Eyes .
Swe mi je gore i ne mogu da se kontrolisem! HELP!
Nazad na vrh Ići dole
.JuSt.A.KraSiWa...:)
Milan :NOVI CLAN:
Milan :NOVI CLAN:
.JuSt.A.KraSiWa...:)


Broj poruka : 49
Datum upisa : 04.06.2008

*Help!!!!I`ve got a problem!!!* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Help!!!!I`ve got a problem!!!*   *Help!!!!I`ve got a problem!!!* Icon_minitimePet Jun 06, 2008 3:22 pm

ja imam slican problem...

al nemam rjesenje...


scratch scratch
Nazad na vrh Ići dole
D R A G I S A
Milan :NOVI CLAN:
Milan :NOVI CLAN:
D R A G I S A


Broj poruka : 45
Godina : 31
Localisation : Temerin
Datum upisa : 03.06.2008

*Help!!!!I`ve got a problem!!!* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Help!!!!I`ve got a problem!!!*   *Help!!!!I`ve got a problem!!!* Icon_minitimeSub Jun 07, 2008 3:06 pm

LaFee ::
Ako je ikako moguce da mi neko da neki sawet u wezi owoga jer je hitno! (owo powezite sa mojim gornjim postom).
Tanja ima decka ( cheers )ali muwa weliki broj momaka u mojoj skoli( Mad ),i izgleda da se wecina primila.... Rolling Eyes Nikola je trazio mojoj drugarici broj Tanjine najbolje drugarice,pretpostawljam da bi dosao do nje.Kad ga je pitala dal mu se Tanja swidja,rekao je da mu se ne swidja( cheers ) i da trazi njen broj tek da ima.A onda je rekao da mu se trenutno niko ne swidja i da nije zainteresowan za nju. Nikola pretpostawlja da mi se swidja al nista ne preduzima! Crying or Very sad Ocajna sam jer ne znam kako da reagujem na njegowe poglede. Znam da treba da mu pridjem prwa al se ne usudjujem jer se plasim sta ce da uradi. Embarassed Embarassed Embarassed
Molim was,POMAZITE!!!! Sad
Swe sam wise looda za njim i za njegowim zelenim ocima Exclamation Trudim se da ga izbrisem al cim ga widim u meni se (opet!) pojawi neko osecanje i stalno mi je u glawi njegow caroban osmeh Rolling Eyes .
Swe mi je gore i ne mogu da se kontrolisem! HELP!

Vidi, probaj preko poruke da vidis sta oseca prema tebi, ili probaj da preko nekog zajednickog druga ili drugarice da saznas sta oseca. Mozda uspe.... Srecno...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.plawicuperak.high-forums.com
.JuSt.A.KraSiWa...:)
Milan :NOVI CLAN:
Milan :NOVI CLAN:
.JuSt.A.KraSiWa...:)


Broj poruka : 49
Datum upisa : 04.06.2008

*Help!!!!I`ve got a problem!!!* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Help!!!!I`ve got a problem!!!*   *Help!!!!I`ve got a problem!!!* Icon_minitimeSub Jun 28, 2008 11:10 pm

još uvijek ne znam...

ni ja nisam riješila....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





*Help!!!!I`ve got a problem!!!* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Help!!!!I`ve got a problem!!!*   *Help!!!!I`ve got a problem!!!* Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
*Help!!!!I`ve got a problem!!!*
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PLAWI CUPERAK :: Miki off :: BEZ CENZURE-
Skoči na: